10:00 18:00

13. RLC Günleri

RLC Günleri sektörün devlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

’Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ ünvanıyla bu sene on üçüncüsü düzenlenecek olan RLC Günleri her sene yenilenen konularıyla farklı bir soluk kazanıyor.  

Geleceğine yön vermek için 13.RLC GÜNLERİ’ne sen de davetlisin.

Etkinlik ÜCRETSİZ ve SERTİFİKALIDIR.

Bir çok şirketi aynı platformda topladığı için bir fuar olma niteliği taşıyan RLC Günleri ile; ABB, MERCEDES-BENZ, ANEL GRUP, EAE, SCHNEIDER ELECTRIC, BEST, SIEMENS, HONEYWELL, ZORLU ENERJİ, OMRON, POLAT ENERJİ, ENERJİSA ELEKTRİK, TÜPRAŞ gibi sektörün önde gelen firmaları etkinliğimizin dinamik yapısı içerisinde yerlerini almaktadır. Ayrıca, ETMD, ENOSAD gibi önemli dernekler ve bu yıl kulübümüz adına uluslararası düzeyde başarılı projelerde ismini duyurmuş akademisyenler de katılımcı olarak destek vermektedir.

RLC Günleri 13.senesinde de sektörün önemli isimlerini öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu sene etkinliğimizde Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ÖZALP, ve KUKA ülke Müdürü Kağan ABİDİN , LİMAK Enerji CEO ‘su Birol ERGÜVEN, SEVAL Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımıcısı Ersin TURGUT  ve  birbirinden değerli sektörün önemli kişileri etkinlikte olacak.

On üçüncüsünü düzenleyeceğimiz RLC Günleri Etkinliği geçen yıl 53 farklı üniversite ve 40 farklı bölümden toplamda 2700 katılımcıya ev sahipliği yaparak öğrenci etkinlikleri arasında rekor bir sayıya ulaşmıştır.Aynı zamanda  katılımcılarını 16 oturum, 4 panel ve 10 şirket standı ile karşılayıp şirketler, dernekler ve akademisyenlerle buluşmalarını sağlamıştır.Bu yıl Türkiye’deki 183 üniversitenin 104 ünden kayıt alarak bir rekora da imza atmıştır. Etkinlikte 200 öğrenci konaklamalı olarak ağırlanacaktır.

Peki  13.RLC Günlerinde Bu Sene Neler İşlenecek?

Endüstri 4.0,Enerji,BUSBAR, Akıllı Şehirler, CV Hazırlama ve Kariyer, gibi konularla sektör mercek altına alınacak.

Sektöre imza atmış firmalar, dernekler ve akademisyenlerin işbirliği ile‘ Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ 13. RLC Günleri 28 Şubat 1-2 Mart 2017 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesinde öğrencilerle buluşacaktır.

Eğer siz de "Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!" diyenlerdenseniz 13.RLC Günlerine etkinliğine davetlisiniz!  Etkinlik konaklamalıdır.

Etkinlik Tarihi: 28 Şubat - 1-2 Mart 2017

Etkinlik Yeri: Yıldız Teknik Üniversitesi - Elektrik-Elektronik Fakültesi

Kayıt: rlc.ytuieee.com

 


Bülten 4.0 Aboneliği

Haber ve duyuruları takip etmek için lütfen mail adresinizi bırakın