08:30 17:40

Endüstri 4.0 Forumu

Çok yakın bir gelecekte bir işletmenin organizasyonu, üretim ve dağıtım süreçlerinde çalışacak akıllı robotlar, ar-ge, satış-pazarlama ve yönetim süreçlerinde kullanılacak yapay zeka sistemleri ile bunların dış dünyayla bilgi alışverişlerini sağlayacak İnternet nesneleri ve tüm bu akıllı sistemlerin hep birlikte ahenkle çalışmasını sağlayacak becerilere sahip tasarımcı, yazılımcı ve uygulayıcı uzmanlardan oluşan bir ekipten ibaret olacak. Ve sadece bu organizasyonu hayata geçirebilen şirketler, rekabette sıçrama, verimlilikte ise zirve yapabilecekler.

 

Son yıllarda basit ve küçük ölçekte yerel uygulamalarını görmeye başladığımız bu iş kurguları baş döndürücü bir hızla büyük ölçekli uygulamalara doğru evrilirken 4. Endüstri Devrimi olarak adlandırılan bu dijital dönüşümün işletmeleri nasıl etkileyeceği de, 2016 yılı itibarıyla şirketlerin gündeminde daha fazla yer işgal edecek.

 

Tüm bu gelişmelerin ışığında, 12 Mayıs 2016 Perşembe günü İstanbul Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde sektörün dünya çapında uzmanları ile deneyimli tepe yöneticileri, 4. Endüstri Devrimi’ni mercek altına alacağımız ve bu devrimin işletmeler için yaratacağı fırsatları ve tehditleri değerlendirmek üzere Industry4.0 Turkey Forum’da bir araya geliyor

 

 

Detaylı Bilgi için Tıklayınız


Bülten 4.0 Aboneliği

Haber ve duyuruları takip etmek için lütfen mail adresinizi bırakın