Kullanım Şartları

www.endustri40.com’u ziyaret etmekle platform ile ilgili Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.’nin belirlediği şartları kabul etmiş sayılırsınız. Şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız bulunmaktadır. www.endustri40.com’u ziyaret ettiğiniz ve göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.


Bu platform, Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.’ye ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir. www.endustri40.com’un veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadan www.endustri40.com’da yer alan bilgiler, başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, yayınlanamaz, postalanamaz ve dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize bilgi ve materyal indirebilirsiniz.


www.endustri40.com adlı internet platformunu ziyaret eden veya platformda sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, "Kullanım Şartları"nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. www.elektrikport.com’a kayıt yaptırmakla veya www.endustri40.com tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Kullanım Şartları"nda yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan "Gizlilik İlkesi" hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.


İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti. ve/veya bünyesi altında bulunan www.endustri40.com adlı platformun, her türlü içerik hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. 


www.endustri40.com 'da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.’nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.


www.endustri40.com içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. Sitemiz, bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


www.endustri40.com'da yer alan tüm ürünler, ilanlar, siteye kayıt yaptırmış olan firmaların sorumluluğu altındadır. Platformda görmüş olduğunuz güncellenmemiş, fiyatları veya özellikleri değişmiş ürünler olabilir. www.endustri40.com sorumlu değildir. Böyle bir durumda ürünün satıcısı firmadan güncel bilgi alınız.

 

www.endustri40.com sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar ve yönlendiriciler bulunabilir. www.endustri40.com dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz. www.endustri40.com’u gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Platformu kullanmakla, diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza zarar verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

 

Üyelerin ya da kullanıcıların yayınlanması için gönderdiği yazı, resim, grafik gibi her türlü içerikten dolayı doğacak olan yasal olmayan işlemlerden www.endustri40.com sorumlu tutulamaz. Siteye, kullanıcılar ya da üçüncü kişiler tarafından yayınlanması amacıyla gönderilen ve yukarıda konusu geçen içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde hemen site yetkililerine bilgi verip, söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda, tüm sorumluluk içeriği gönderen kişi/tüzel kişi ya da tüzel kişilere/kişilere aittir.

 

www.endustri40.com’u kullanılmasından dolayı, kullanıcının ve üyenin yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

 

www.endustri40.com hizmetlerinden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Yıldızlı Proje Danışmanlık ve Eğitim Dış Tic. Ltd. Şti.. yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


Bülten 4.0 Aboneliği

Haber ve duyuruları takip etmek için lütfen mail adresinizi bırakın