Üyelik Sözleşmesi

 Platforma kayıt yaptıran her üye, istenen bilgileri doğru girmekle yükümlüdür.
 Her bireysel üye; platform içindeki tüm içerikleri inceleyebilme haklarına sahiptir. Takip edilen yazı, ürün, sektör, fuar ve seminerler bilgileri güncellenmemiş, değişmiş olabilir. Sorumluluk Platforma ait olmayıp, bilgiyi gönderen kişi veya kurumundur.
► Her kayıt yaptıran bireysel üyeler platformun düzenlemiş olacağı yarışma/lara, etkinliklere katılabilme imkanı bulunur.  Yarışma/Etkinlik kural ve katılım şartları Platform’daki ilgili sayfada yer almaktadır.
 Her bireysel üyenin yarışmalara ve etkinliklere belirtilen şartlarda katılma hakkı bulunur. Etkinlik bilgileri, katılım şartları hakları  Platform tarafından korunur. Bu bilgiler Platformda ilgili sayfada yer almaktadır.

 

Partner Firma Üyelik Koşulları 

* Güncellenmektedir.


Güvenlik

Gizliliğinizle ilgili olarak Platform, "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasındaki başlıkları güvence altına alır. Siz de işbu Kullanım Kuralları ve Üyelik Anlaşması'nı okuyup kabul ettiğinizde, Platform’un Gizlilik Sözleşmesi'ni de okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Son Bulma

Platform’a üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, Platform tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda Platform’u bilgilendirmeniz durumunda 24 saat içinde üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, Platform sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur. Ücretli üyeliğin iptali durumunda, Platform tarafından bir geri ödeme yapılmaz.


Bülten 4.0 Aboneliği

Haber ve duyuruları takip etmek için lütfen mail adresinizi bırakın