Bilişim Zirvesi’16

Siemens’in özel ve en büyük proje sponsoru olduğu Bilişim Zirvesi’16 etkinliği 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlikte “Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” konuları konuşulacak.

04

Bilişim Zirvesi’16 Kapsamı

Bilişim Zirvesi’16 bireyler, şirketler ve ülkeler olarak dijital geleceğe nasıl hazırlanmamız ve bu geleceği nasıl karşılamamız gerektiği konusunda vizyoner ve uzman yaklaşımlar getiriyor. Aynı zamanda dijital geleceğin mimarı olan başta çocuklarımızı ve kadınlarımızı, bilişimi yaşamının önemli bir parçası yapan tüm birey ve kurumlarla birlikte dijital evrim süreçlerinde endüstri 4.0 içerisinde var olmayı amaçlayan kapsamlı bir içerik sunuyor. Bilişim teknolojileri alanında kadının iş ve sosyal yaşamını, çocukların Endüstri 4.0 çağında yetişkin birey gibi davranabilmelerini, tüm sektör çalışanlarının ve yaşamında bilişimsiz yapamayan kişi ve kurumların geleceği hep birlikte şekillendirmesi için A'dan Z'ye bir bilgi, eğitim, paylaşım ve iletişim ortamı sunan Bilişim Zirvesi'16 çerçevesi aşağıdaki şekilleniyor;

Keynote / Konuk konuşmacılar

► Paneller

► Eğitim seminerleri

► İletişim ve buluşturma ortamları

► Konferanslar

► Kullanıcı deneyimleri

► Sosyal etkinlikler

► Sergi ve fuaye alanları

► Forumlar

► Atölyeler

Sunumlar

Konuşmacı listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilişim Zirvesi’16 Salon Programı

► Dijitalleşmede C Level

► Dijital Çağın Kadını

► Dijital İşler Dijital Kazançlar

► Büyük Veri ve Bulut Çözümlerinde Cognitive ile Yapay Zeka Algoritmaları

► CRM Operasyonlarında Endüstri 4.0

► IoT ve M2M Hazırlık: Gömülü Sistemler

► Türkiye’nin yeni çıkış yolu: Endüstri 4.0 ile Gelen Yeni Ar-Ge ve İnovasyon Anlayışı

► ERP Çözüm Süreçleri

► Entegre Dijital Pazarlamanın Dinamik Yapısı

► Dijital Tıp Devrimi

► Dijital Topluma Evrilmek

► Yeni Nesil Kentler ve Akıllı Kentsel Dönüşüm

► Dijital İstanbul

► Mobil Dünyada Dijital İnovasyon

► Dijitalde Siber Güvenlik

Salon programlarının ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz.

Dijital Evrim ile Endüstri 4.0

Dijitalleşme dev bir sarmal halinde dünyadaki her şeyi değiştirip dönüştürüyor. Yeni dijital dünyada nesneler, cihazlar, insanlar, ofisler, evler, şehirler, ülkeler birbirlerine dijital nöron ağlarıyla bağlanıyor ve birbiriyle iletişim kuran, tetikleyen, etkileyen ve akıllı hale getiren bir ekosistem oluşturuyor.

Tasarım, eğitim, üretim, pazarlama, eğlence, ticaret, alışveriş, sağlık, ulaşım ve aklımıza gelebilecek her alan dijitalleşmek ve devasa bir dijital ekosistemin parçası olmak zorunda. Dijitalleşmenin 4. dalgası olan Endüstri 4.0, her şeyi birbirine bağlamakla kalmıyor aynı zamanda yapay zeka temelli yepyeni tasarım, planlama, ar-ge, üretim, tedarik, kalite, süreç yönetimi, otonom sistemler, hizmet ve müşteri deneyimini de beraberinde getirerek 4. dalga dijital ekonominin temellerini atıyor. Dijital evrimin bir parçası olamayanın var olamayacağı bu dünyada dijital olmaktan kaçış yok! Bilişim Zirvesi 2016'da dijital evrim yol haritasını hep birlikte oluşturacağız; endüstri 4.0 dalgasını yakalamanın ipuçlarını belirleyeceğiz.

"Bilişim Zirvesi'16 etkinliğinin tüm ayrıntılarını bilisimzirvesi.com.tr adresinde buluabilirsiniz."

Bilişim Zirvesi Hakkında

Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi; içerisinde BTHaber, M2S ve Btburada şirketlerini de bulunduran, “Bilişim sektöründe gündem oluşturmak ve katma değer sağlamak” misyonunu üstlenmiş BTHABER ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde bir etkinlik şirkettir. Bilişim Zirvesi etkinlikleri, bilişim teknolojilerinin tüm sektörler tarafından kavranması, yeni teknolojilerin iş dünyasında içselleştirilerek, yansımaların ve verimliliğin artırılmasına yönelik projeler gerçekleştirmesi esasına dayanan etkinlik platformları yaratarak tüm enerjisini bu amaca yönelik projeler üreterek farklı coğrafi noktalarda buluşturur.

2000 yılından bu yana her yıl gerçekleştirmekte olan uluslararası ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, Türk İş Dünyası’nın teknoloji ile etkileşiminin bugününü ve geleceğini konuşturan ülkemizin ve bölgenin lider iş ve işbirliği etkinliğidir.

Yıllardır iş dünyası, devlet, siyasiler, akademisyenler, girişimciler ve yatırımcıları bilişim dünyası profesyonelleriyle buluşturan Bilişim Zirvesi, uluslararası kimliği, köklü, güçlü, özgün ve zengin içerikli yapısıyla bu alandaki en önemli bilgi, paylaşım ve buluşturma ortamı oldu ve olmaya devam ediyor. 2000 yılından bu yana edindiği eşsiz birikimle ülkemizin ve bölgenin lider etkinliği haline gelen Bilişim Zirvesi, gündem oluşturan içeriği, bilişim dünyasının tüm oyuncularını kucaklayan yapısı, tüm tarafları bir araya getiren ve buluşturan özelliği, geleceğe dönük yüzü ve yeniliklere açık kimliğiyle bilişim sektörünün de bütünleşik yapısını ve gücünü gösterdiği etkinliklerin başında geliyor.